News Match Info Club Info Players Social Juniors

Fixtures

 

Age Group

Under 17

 

Under 15

 

Under 13

 

Under 11

 

 


Under 13 B Division

Season 2018/19

Round 1 
20 Oct 18 8:45AM Gisborne Black   v   Woodend Bullengarook Rec Reserve
20 Oct 18 8:45AM Macedon Red   v   Diggers Rest Bulla Riddells Creek No 2
20 Oct 18 8:45AM Bacchus Marsh Green   v   Macedon Blue Diggers Rest No 2
20 Oct 18 8:45AM Wallan   v   Gisborne Blue Greenhill Reserve No 1
20 Oct 18 8:45AM Hanging Rock   v   Rupertswood Gold Hanging Rock Reserve
20 Oct 18 8:45AM Lancefield   v   BYE Tulsa Drive Oval
20 Oct 18 8:45AM Kyneton   v   Sunbury United Kyneton Primary School. 
         
Round 2 
27 Oct 18 8:45AM Gisborne Blue   v   Bacchus Marsh Green Dixon Field
27 Oct 18 8:45AM Macedon Blue   v   Gisborne Black J.D Clifford Oval
27 Oct 18 8:45AM Woodend   v   Hanging Rock Woodend Primary School 
27 Oct 18 8:45AM Sunbury United   v   Lancefield Langama Park No 1
27 Oct 18 8:45AM Diggers Rest Bulla   v   Kyneton Diggers Rest No 1
27 Oct 18 8:45AM BYE v Wallan
27 Oct 18 8:45AM Rupertswood Gold   v   Macedon Red Salesian College No 3
         
Round 3 
10 Nov 18 8:45AM Bacchus Marsh Green   v   BYE Maddingley Park No 2
10 Nov 18 8:45AM Macedon Red   v   Woodend Sankey Reserve
10 Nov 18 8:45AM Hanging Rock   v   Gisborne Black Woodend Primary School 
10 Nov 18 8:45AM Wallan   v   Sunbury United Greenhill Reserve No 2
10 Nov 18 8:45AM Kyneton   v   Rupertswood Gold Kyneton Primary School. 
10 Nov 18 8:45AM Lancefield   v   Diggers Rest Bulla Diggers Rest No 2
10 Nov 18 8:45AM Gisborne Blue   v   Macedon Blue Bullengarook Rec Reserve
         
Round 4 
17 Nov 18 8:45AM Woodend   v   Kyneton Woodend Primary School 
17 Nov 18 8:45AM Macedon Blue   v   Hanging Rock J.D Clifford Oval
17 Nov 18 8:45AM Rupertswood Gold   v   Lancefield Diggers Rest No 2
17 Nov 18 8:45AM Sunbury United   v   Bacchus Marsh Green Langama Park No 1
17 Nov 18 8:45AM Gisborne Black   v   Macedon Red Bullengarook Rec Reserve
17 Nov 18 8:45AM BYE v Gisborne Blue
17 Nov 18 8:45AM Diggers Rest Bulla   v   Wallan Eric Boardman No 2
         
Round 5 
24 Nov 18 8:45AM Kyneton   v   Gisborne Black Kyneton Showground... 
24 Nov 18 8:45AM Lancefield   v   Woodend Lancefield Recreat... 
24 Nov 18 8:45AM Macedon Red   v   Hanging Rock Dixon Field
24 Nov 18 8:45AM Wallan   v   Rupertswood Gold Greenhill Reserve No 2
24 Nov 18 8:45AM Bacchus Marsh Green   v   Diggers Rest Bulla Diggers Rest No 1
24 Nov 18 8:45AM BYE v Macedon Blue
24 Nov 18 8:45AM Gisborne Blue   v   Sunbury United J.D Clifford Oval
         
Round 6 
24 Nov 18 8:45AM Rupertswood Gold   v   Bacchus Marsh Green Salesian College No 2
1 Dec 18 8:45AM Diggers Rest Bulla   v   Gisborne Blue Diggers Rest No 1
1 Dec 18 8:45AM Gisborne Black   v   Lancefield Dixon Field
1 Dec 18 8:45AM Macedon Blue   v   Macedon Red J.D Clifford Oval
1 Dec 18 8:45AM Hanging Rock   v   Kyneton Hanging Rock Reserve
1 Dec 18 8:45AM Sunbury United   v   BYE
1 Dec 18 8:45AM Woodend   v   Wallan Greenhill Reserve No 1
         
Round 7 
8 Dec 18 8:45AM Bacchus Marsh Green   v   Woodend Bullengarook Rec Reserve
8 Dec 18 8:45AM Macedon Blue   v   Sunbury United J.D Clifford Oval
8 Dec 18 8:45AM Gisborne Blue   v   Rupertswood Gold Sankey Reserve
8 Dec 18 8:45AM Wallan   v   Gisborne Black Bendigo Bank Oval
8 Dec 18 8:45AM Kyneton   v   Macedon Red Kyneton Primary School. 
8 Dec 18 8:45AM Lancefield   v   Hanging Rock Lancefield No 1
8 Dec 18 8:45AM BYE v Diggers Rest Bulla
       
Round 8 
15 Dec 18 8:45AM Gisborne Black   v   Bacchus Marsh Green Sankey Reserve
15 Dec 18 8:45AM Macedon Red   v   Lancefield J.D Clifford Oval
15 Dec 18 8:45AM Rupertswood Gold   v   BYE John McMahon Reserve
15 Dec 18 8:45AM Woodend   v   Gisborne Blue Woodend Primary School 
15 Dec 18 8:45AM Diggers Rest Bulla   v   Sunbury United Diggers Rest No 2
15 Dec 18 8:45AM Kyneton   v   Macedon Blue Kyneton Primary School. 
15 Dec 18 8:45AM Hanging Rock   v   Wallan Hanging Rock Reserve
         
Round 9 
02-Feb-19 BYE v Woodend
2 Feb 19 8:45AM Gisborne Blue   v   Gisborne Black Bullengarook Rec Reserve
2 Feb 19 8:45AM Bacchus Marsh Green   v   Hanging Rock Mason's Lane No 1
2 Feb 19 8:45AM Wallan   v   Macedon Red Romsey Primary School
2 Feb 19 8:45AM Sunbury United   v   Rupertswood Gold Langama Park No 2
2 Feb 19 8:45AM Macedon Blue   v   Diggers Rest Bulla J.D Clifford Oval
2 Feb 19 8:45AM Lancefield   v   Kyneton Lancefield No 1
         
Round 10 
9 Feb 19, 16 Feb 19 8:45AM Gisborne Black   v   BYE Dixon Field
9 Feb 19, 16 Feb 19 8:45AM Lancefield   v   Macedon Blue Lancefield Recreat... 
9 Feb 19, 16 Feb 19 8:45AM Woodend   v   Sunbury United Woodend Primary School 
9 Feb 19, 16 Feb 19 8:45AM Hanging Rock   v   Gisborne Blue Hanging Rock Reserve
9 Feb 19, 16 Feb 19 8:45AM Kyneton   v   Wallan Kyneton Primary School. 
9 Feb 19, 16 Feb 19 8:45AM Rupertswood Gold   v   Diggers Rest Bulla Salesian College No 3
9 Feb 19, 16 Feb 19 8:45AM Macedon Red   v   Bacchus Marsh Green J.D Clifford Oval
         
Round 11 
23 Feb 19, 2 Mar 19 8:45AM Macedon Blue   v   Rupertswood Gold J.D Clifford Oval
23 Feb 19, 2 Mar 19 8:45AM Gisborne Blue   v   Macedon Red Bullengarook Rec Reserve
23 Feb 19, 2 Mar 19 8:45AM BYE v Hanging Rock
23 Feb 19, 2 Mar 19 8:45AM Wallan   v   Lancefield Greenhill Reserve No 1
23 Feb 19, 2 Mar 19 8:45AM Sunbury United   v   Gisborne Black Langama Park No 2
23 Feb 19, 2 Mar 19 8:45AM Diggers Rest Bulla   v   Woodend Diggers Rest No 1
23 Feb 19, 2 Mar 19 8:45AM Bacchus Marsh Green   v   Kyneton Maddingley Park No 2
         
SEMI FINALS
9 Mar 19, 10 Mar 19 8:45AM TBD v TBD
9 Mar 19, 10 Mar 19 8:45AM TBD v TBD
       
FINAL
16 Mar 19, 17 Mar 19 8:45AM TBD v TBD
       
 Last updated: 11 Oct 18

 

 

Site created by Dartweb © Sunbury United Cricket Club